خرید محصولات شرکت فناوری اطلاعات پردازش داده رز

از آنجایی که محصولات شرکت فناوری اطلاعات پردازش داده رز بستر  نرم افزاری هستند، به منظور ثبت سفارش با شرکت تماس بگیرید تا با تعیین جلسه ای به منظور مشاوره تخصصی با شما هماهنگ شود.

اطلاعات تماس در پایین صفحه و نیز در صفحه تماس با ما قرار داده شده اند

لازم به ذکر است که مشتریان محترم میتوانند با حضور در شرکت نمونه نرم افزارهای شرکت فناوری اطلاعات پردازش داده رزرا مشاهده و تست نمایند.

در حال حاضر با ورود به صفحه نمونه کارمیتوانید نمونه برنامه های ما را مشاهده نمایید.

ما بهترین ها را رقم زده ایم.

مشتریان همراه ما، گویای این حقیقت هستند.

شرکت فناوری اطلاعات پرداز ش داده رز دارای نشان ENAMAD بوده و قابل استعلام میباشد.

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین خرید آنلاین از شرکت فناوری اطلاعات پردازش داده رز:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را به دقت ملاحظه فرمایید.

ثبت سفارش کاربران در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شرکت فناوری اطلاعات پردازش داده رز از سوی کاربر است. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های خرید اینترنی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش اقدام نماید. هنگامی که شما خرید آنلاین انجام می دهید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به شرکت فناوری اطلاعات و پردازش داده رز ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که شرکت تا حداکثر یک روز (کاری) از طریق ایمیل به درخواست شما پاسخ دهد. شرکت فناوری اطلاعات و پردازش داده رز به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. شرکت فناوری اطلاعات و پردازش داده رز روژا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. شرکت فناوری اطلاعات و پردازش داده رز به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 9 صبح الی 16 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت شرکت فناوری اطلاعات و پردازش داده رز به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.